Aeon Cup, Tokió (JPN)

Dokumentumok

GR_2017_Itl Event_Tokyo_directives-e

Program (helyi idő szerint; Bp +7 óra)

Szeptember 28. csütörtök
13:00 - 19.50    selejtező (2 szer)
Szeptember 29. péntek
13:00 - 19.50    selejtező (2 szer)
Szeptember 30. szombat
17:00 - 20:30    összetett verseny (legjobb 8 egyesület)
Október 1. vasárnap
13:00 - 17:30    szerenkénti döntők

Startlista

startlist_aeoncup2017

Eredmények

results_qualification_aeoncup2017
results_final_aeoncup2017

Cikk

Hetedik hely a klubvilágbajnokságról (mtk.hu)

Résztvevők
     
AZE "Ojag" Sport Club Zohra AGHAMIROVA
Ayshan BAYRAMOVA
Darya FARSHBAFSHAKHRIYARI
BLR Dinamo Alina HARNASKO
Katsiaryna HALKINA
Anastasiia SALOS
CAN Jusco RG Club Katherine UCHIDA
Diana NOSKOVA
Sophie CRANE
CUB RG CUB Gretel adelaida MENDOZA RAMIREZ
Brenda LEYVA MEJIAS
Rosaine SANTONJA GOMEZ
CZE SK TART MS Brno Anna SEBKOVA
Martina SVEDOVA
Alina CHAMZINA
EST Gymnastics Club Piruett Laurabell KABRITS
Vasilina KUKSOVA
Carmen marii AESMA
GBR Team Wales Laura HALFORD
Gemma FRIZELLE
Lavinia BAILEY
GER TSV Schmiden Lea TKALTSCHEWITSCH
Noemi PESCHEL
Emeli ERBES
HUN MTK Budapest Alexandra KIS
Fanni PIGNICZKI
Anna JUHASZ
ITA San Giorgio 79 Desio Francesca FERRARI
Martina GERMANI
Martina BRAMBILLA
JPN ADACHI RG CLUB Akari DOZONO
Hinata ISHII
Nanako TAMURA
JPN AEON Kaho MINAGAWA
Takana TATSUZAWA
Karin KOIKE
JPN Angel R.G.Kagawa Nittyu Marugame Sumire KITA
Hanako SAKURAI
Tomoko UEMATSU
LUX Rythmo-Cats Club GR Ekaterina SELEZNEVA
Ekaterina VEDENEEVA
Elizaveta IAMPOLSKAIA
MAS Malaysia RG Izzah AMZAN
Amy KWAN
Jia wen NG
MGL Crystal RG Club Khashbat UNDRAM
Khishigbayar TEMUULEN
Sod-od ENKHJIN
NOR Asker Emilie SWENSEN
Fanny LUNDE
Anna STOYANOVA
NZL NZL RG Club Grace SCHRODER
Aya TANAKA-PROBERT
Stella EBERT
ROU Steaua Bucharest Ana luiza FILIORIANU
Alice Maria DAVID
Denisa MAILAT
RSA South African RG Club Palesa MOHLAMME
Shannon GARDINER
Lilica BURGER
RUS Gazprom Dina AVERINA
Yulia BRAVIKOVA
Anastasia SERGEEVA
THA JINTANA Anpitcha PATANASAK
Thanyaphat SUNGVORNYOTHIN
Piyada PEERAMATUKORN
UZB Garmonia Elit Nurinisso USMANOVA
Sabina TASHKENBAEVA
Takhmina IKROMOVA
A verseny lebonyolítási rendje