Aphrodite Cup, Athén (GRE)

Aphrodite Cup, Athén (GRE)

Dokumentumok

GR_2017_Itl Events_Faliro_directives-e_mod

Élő közvetítés

online_csütörtök
online_péntek
online_szombat
online_vasárnap

Résztvevők

ENTRIES BY NOC AS OF 17 MAR 2017

Magyar résztvevők
VÁRAY Míra (MTK Budapest)
Junior együttes kéziszer-válogatott

Startlisták

startlist_Aphrodite Cup 2017_junior group
startlist_Aphrodite Cup 2017_senior individual_hoop, ball
startlist_Aphrodite Cup 2017_senior individual_clubs, ribbon

Eredmények

Junior groups_1.presentation
Junior groups_final

senior_IND_Aphrodite Cup 2017_1.day
senor_IND_BALL_Final
senior_IND_CLUBS_Final
senior_IND_HOOP_Final
senior_IND_RIBBON_Final
 

Junior group 1. 2. TOTAL
1 RUS 16,950 16,350 33,300
2 UKR 14,100 16,000 30,100
3 HUN 14,150 15,900 30,050
4 KAZ 13,650 13,850 27,500
5 GRE
AO Palmos
14,200 13,250 27,450
6 GRE
APS Olympiakos
12,450 14,750 27,200
7 TUR 14,000 12,450 26,450
8 AUT 12,400 12,800 25,200
9 GRE
GS Ilioupolis
11,400 13,300 24,700
10 RUS
Ryazan
12,850 10,750 23,600
11 GBR 8,800 10,950 19,750
12 SWE 8,650 8,200 16,850

Finálék

Junior csapat 10 buzogány
1 RUS 16,800
2 HUN 15,750
3 KAZ 15,150
4 UKR 14,150
5 GRE
AO Palmos
13,350
6 TUR 13,100
7 AUT 12,250
8 GRE
APS Olympiakos
12,150
felnőtt egyéni   karika
1 Kelaiditi Eleni GRE 17,250
2 Dervisi Aikaterini GRE 16,450
2 Ekaterina Selezneva RUS 16,450
4 Zhumatayeva Selina KAZ 15,200
4 Sarybay Aidana KAZ 15,200
6 Alina Sevalneva RUS 14,900
7 Váray Míra HUN 12,600
8 Tong Kah Mun SIN 11,900
      buzogány
1 Kelaiditi Eleni GRE 16,350
2 Dervisi Aikaterini GRE 15,250
3 Adilkhanova Alina KAZ 15,200
4 Váray Míra HUN 14,500
5 Zhumatayeva Selina KAZ 14,200
6 Erimoude Eleni CYP 14,050
7 Ivanina Elena RUS 12,400
      szalag
1 Kelaiditi Eleni GRE 17,350
2 Dervisi Aikaterini GRE 14,550
3 Ivanina Elena RUS 14,100
4 Adilkhanova Alina KAZ 13,750
5 Assymova Aliya KAZ 13,200
6 Váray Míra HUN 13,150
7 Erimoude Eleni CYP 12,850
8 LOK Yi Chong MAS 11,600
Program (helyi idő szerint, Bp+1óra)

Pro3visional General Schedule.Aphrodite Cup_15.02.2017_Vs2.0
Competition Schedule_Vs2_19 Mar 2017
TRAINING SCHEDULE

Március 24. péntek
13:30 - 14:06    Junior együttes kéziszercsapat verseny (1.bemutatás) / Junior együttes kéziszer-válogatott (Ákoshegyi Eszter, Borda Korinna, Földi Cintia, Györe Dorottya, Juhász Anna, Juhász Emma, Várkonyi Dea)
19:30 - 20:56    Felnőtt egyéni verseny (karika és labda) / (1-22)
21:08 - 22:32    Felnőtt egyéni verseny (karika és labda) / (23-43) / VÁRAY Míra

Március 25. szombat
13:30 - 14:06    Junior együttes kéziszercsapat verseny (2.bemutatás) / Junior együttes kéziszer-válogatott (Ákoshegyi Eszter, Borda Korinna, Földi Cintia, Györe Dorottya, Juhász Anna, Juhász Emma, Várkonyi Dea)
18:47 - 20:11    Felnőtt egyéni verseny (buzogány és szalag) / (23-43) / VÁRAY Míra
20:19 - 21:45    Felnőtt egyéni verseny (buzogány és szalag) / (1-22)

Március 26. vasárnap
14.00 - 15:05    Felnőtt egyéni finálé (karika és labda) / VÁRAY Míra (karika)
15:50 - 16:20    Junior együttes kéziszercsapat finálé / Junior együttes kéziszer-válogatott (Ákoshegyi Eszter, Borda Korinna, Földi Cintia, Györe Dorottya, Juhász Anna, Juhász Emma, Várkonyi Dea)
16:50 - 17:55    Felnőtt egyéni finálé (buzogány és szalag) / VÁRAY Míra (buzogány és szalag)