FIG World Challenge Cup, Guadalajara (ESP)

FIG World Challenge Cup, Guadalajara (ESP)

Dokumentumok

GR_2017_World Challenge_ESP_Guadalajara_Directives

Nevezések

GR_2017_World Challenge_ESP_Guadalajara_Provisional_registrations
GR_2017_World Challenge_ESP_Guadalajara_Definitive_registrations
GR_2017_World Challenge_ESP_Guadalajara_Nominative_registrations

Élő közvetítés

http://www.rtve.es
http://www.vercanalestv.com

Program

Június 2 Péntek
15:00-16:40 Egyéni verseny / A csoport / karika és labda
17:00-18:45 Egyéni verseny / B csoport / karika és labda
19:15-20:20 Csapatverseny / 5 karika
Június 3 Szombat
15:00-16:45 Egyéni verseny / B csoport / buzogány és szalag
17:15-18:55 Egyéni verseny / A csoport / buzogány és szalag
19:30-20:35 Csapatverseny / 3+2
Június 4 Vasárnap
15:00-16:15 Egyéni verseny / finálé / karika és labda
16:30-17:20 Csapatverseny / finálé / 5
17:30-18:45 Egyéni verseny / finálé / buzogány és szalag
19:00-19:40 Csapatverseny / finálé / 3+2

Startlista

GR_2017_WChallenge Cup_Guadalajara_Gymnasts- Drawing of lots

Eredmények

Felnőtt egyéni összetett

1 KHONINA Polina RUS 68.700
2 SELEZNEVA Ekaterina RUS 67.650
3 HARNASKO Alina BLR 67.150
4 ASHIRBAYEVA Sabina KAZ 65.800
5 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 65.000
6 MINAGAWA Kaho JPN 64.400
7 GARCIA Natalia ESP 64.250
8 EVCHIK Julia BLR 63.800
9 VEINBERG FILANOVSKY Victoria ISR 63.400
10 ZENG Laura USA 63.200
11 MAZUR Viktoriia UKR 61.900
12 TASHKENBAEVA Sabina UZB 61.850
13 SHANG Rong CHN 59.900
14 MIZUNO Lili USA 59.850
15 ADILKHANOVA Alina KAZ 59.400
16 LLANA GARCIA Sara ESP 58.850
17 KITA Sumire JPN 58.350
18 ZHAO Yating CHN 58.100
19 GERGALO Rebecca FIN 57.350
20 LUTSENKO Kateryna UKR 57.300
21 TIKKANEN Jouki FIN 55.500
22 KALLEMAA Carmel EST 55.300
23 WHELAN Carmen CAN 55.150
24 DOMINGOS Barbara BRA 53.900
25 COLLIN Anais BEL 53.650
26 HALFORD Laura GBR 53.550
27 SALES Laura POR 53.350
28 PODGORSEK Aleksandra SLO 53.050
29 UCHIDA Katherine CAN 50.200
30 SWENSEN Emilie NOR 50.200
31 TOMAZIN Anja SLO 49.600
32 DUSSAN Lina COL 48.700
33 LOK YI Chong MAS 47.800
34 AMZAN Izzah MAS 46.250
35 CANILHAS Maria POR 45.800
36 BORNAL Heloisa BRA 45.300
37 FRIZELLE Gemma GBR 44.150
38 OEVERAAS Margit NOR 36.600

Karika finálé

1 SELEZNEVA Ekaterina RUS 17.800
2 HARNASKO Alina BLR 17.200
3 MINAGAWA Kaho JPN 17.050
4 TASHKENBAEVA Sabina UZB 16.200
5 ASHIRBAYEVA Sabina KAZ 15.600
6 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 15.300
7 VEINBERG FILANOVSKY Victoria ISR 14.600
8 KHONINA Polina RUS 14.400

Labda finálé

1 KHONINA Polina RUS 18.400
2 SELEZNEVA Ekaterina RUS 18.050
3 HARNASKO Alina BLR 18.000
4 SHANG Rong CHN 16.200
5 GARCIA Natalia ESP 16.100
6 ZENG Laura USA 15.650
7 ASHIRBAYEVA Sabina KAZ 15.100
8 ZHAO Yating CHN 13.600

Buzogány finálé

1 KHONINA Polina RUS 18.050
2 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 16.600
3 MAZUR Viktoriia UKR 16.400
4 VEINBERG FILANOVSKY Victoria ISR 16.150
5 EVCHIK Julia BLR 15.450
6 ASHIRBAYEVA Sabina KAZ 15.400
7 HARNASKO Alina BLR 15.400
8 KITA Sumire JPN 14.650

Szalag finálé

1 SELEZNEVA Ekaterina RUS 17.800
2 SERDYUKOVA Anastasiya UZB 16.800
3 EVCHIK Julia BLR 16.700
4 KHONINA Polina RUS 16.350
5 ZENG Laura USA 15.900
6 GARCIA Natalia ESP 15.800
7 ASHIRBAYEVA Sabina KAZ 15.050
8 MINAGAWA Kaho JPN 14.700

Együttes kéziszercsapat

1 RUS 36.550
2 UKR 36.350
3 BLR 35.300
4 CHN 34.650
5 JPN 34.000
6 ESP 31.750
7 SUI 31.750
8 FRA 29.750
9 USA 28.900
10 UZB 27.150
11 EST 26.900
12 CAN 25.250
13 MAS 24.050
14 FIN 23.900
15 GER 22.650

5 finálé

1 JPN 18.600
2 BLR 18.350
3 UKR 18.350
4 CHN 17.700
5 RUS 17.700
6 FRA 16.450
7 SUI 15.350
8 USA 14.600

3+2 finálé

1 RUS 18.850
2 UKR 18.350
3 JPN 18.300
4 BLR 17.150
5 SUI 15.350
6 CHN 15.300
7 FRA 12.200
8 ESP 9.650