Nemzetközi versenyek - 2014

Az oldal 2014. év végén indult, ezért ez az év egy ideig még hiányos marad. Talán idővel egy-két fontosabb versenyt feltöltök még, ha időm engedi.

Időpont Verseny Link (információ)
2014. június 13-15 Európa Bajnokság, Baku www.rg-info.com/news/europa-bajnoksag-2014-baku-aze-/
2014. augusztus 26-27 2.Youth Olympic Games, Nanjing www.rg-info.com/news/a2-youth-olympic-games-nanjing-chn/
2014. szeptember 4-8 World Cup, Kazan www.rg-info.com/news/world-cup-kazan-rus1/
2014. szeptember 21-28 Világbajnokság, Izmir www.rg-info.com/news/vilagbajnoksag-izmir-tur-/
2014. október 17-19 Aeon Cup, Tokió www.rg-info.com/news/aeon-cup-tokio-jpn/
2014. október 18-19 Berlin Masters, Berlin  www.rg-info.com/news/berlin-masters-berlin-ger/
2014. november 1-2 Grand-Prix, Brno www.rg-info.com/news/grand-prix-brno-cze1/
2014. november 14-16 Grand-Prix Final, Innsbruck www.rg-info.com/news/grand-prix-final-innsbruck-aut/
2014. november 24-26 Orosz Bajnokság www.rg-info.com/news/orosz-bajnoksag-2014/
2014. december 6-7 New Year Cup Moste, Ljubljana www.rg-info.com/news/new-year-cup-moste-ljubljana/

 

2014

Grand-Prix - Brno (CZE)

Grand-Prix - Brno (CZE) Eredmények Junior egyéni Senior Finálé Karika Mamun Margarita RUS D 9,25 E 9,2 18,450 Rivkin Neta ISR D 8,9 E 9,3 18,200 Titova Maria RUS D 8,900 E 9,050 17,950 Vladinova Neviana BUL D 8,500 E 8,650 17,150 Filanovski Victoria ISR D 8,300 E 8,700 17,000 Bozhko Hanna BLR D...
Teljes cikk

Berlin Masters - Berlin (GER)

Berlin Masters - Berlin (GER) Finálé Karika 1. Maria Titova (RUS) -18,250 2. Victoria Veinberg Filanovsky (ISR) -17,366 3. Laura Jung (GER) - 16,783 4. Hanna Bazhko (BLR) - 16,600 5. Aliya Assymova (KAZ) - 16,466 6. Radina Filipova (BUL) - 16,250 7. Spela Kratochwill (SLO) - 16,016 8. Jana...
Teljes cikk

World Cup - Kazan (RUS)

World Cup - Kazan (RUS) Eredmények Világkupa eredmény - egyéni összetett Finálék Karika 1 1 Mamun Margarita 18525 Russia 18,500 18,500 2 2 Kudryavtseva Yana 16839 Russia 18,450 18,450 3 5 Son Yeon Jae 14507 Korea 18,000 18,000 4 4 Rivkin Neta 4673 Israel 17,800 17,800 5 3 Staniouta Melitina...
Teljes cikk

Baku Bajnokság és Régió Kupa

Baku Bajnokság és Régió Kupa 2014. december 11-12. Baku (AZE) Kezdés 9 órakor. Helszín: National Gymnastics Arena, Baku Junior eredmény:  AZE_junior    
Teljes cikk

New Year Cup Moste - Ljubljana

New Year Cup Moste 2014. december 6-7. Ljubljana (SLO) Élő közvetítés: gymnasticsdvd.de/live/ Videók: www.livestream.com/rhythmicgym/folder?dirId=cabe3690-b2e8-46da-bb35-92e07695f562
Teljes cikk

Orosz Bajnokság - 2014

Orosz Bajnokság Orosz Kupa, egyéni és Orosz Bajnokság, csapat - Penza (RUS) 2014. november 24-26. Élő közvetítés: 1. nap (november 24): http://www.youtube.com/watch?v=KK0jAjSVNDk 2. nap (november 25): http://www.youtube.com/watch?v=VaDniHg9N8c 3. nap (november 26):...
Teljes cikk

Grand Prix Final - Innsbruck (AUT)

Grand Prix Final - Innsbruck (AUT) 2014. november 14-16. Élő közvetítés: www.gymnasticsdvd.de/live/ Teljes videóanyag:   http://www.livestream.com/rhythmicgym/folder?dirId=fc1adc47-113e-41b3-a1f3-675bfcaad3ed Finálé eredmények: Felnőtt eredmények Junior...
Teljes cikk