Aktuális

Itt azok a versenyek szerepelnek, amelyek éppen zajlanak, vagy a közeljövőben lesznek...
Ha már nem találsz itt egy versenyt, akkor keresd a "nemzetközi" vagy "hazai" menüpontban!

Serie A, San Giorgio (ITA)

2019. február 23. szombat

San Giorgio (ITA)

Résztvevők

SERIE A1

Ginnastica Virtus
Benigni Sara, Breviario Maria, Fani Alessia, Khonina Polina, Luoni Giulia, Peracca Denise

Associazione Sportiva Udinese
Agiurgiuculese Alexandra Ana Maria, Dragas Tara, Paolini Lara Elisa, Pilosio Beatrice

S.G. Giuseppe Falciai
Badii Chiara, Di Trapani Gaia, Ferrari Giulia, Lugovskikh Elizaveta, Margheri Emma, Papini Chiara, Romei Martina, Rossi Rachele

Società Ginnastica Raffaello Motto
Pellegrini Francesca, Rocca Sara, Sicignano Sofia, Viani Linda, Vignolini Chiara

Ginnastica Moderna Legnano
Asturi Giorgia, Colella Daniela, De Silvis Claudia, Paris Laura, Piazzese Chiara, Stucchi Anna Carla, Varallo Elena, Vedeneeva Ekaterina

Ginnastica Fabriano
Baldassarri Milena, Corradini Nina, Kuznetsova Karina, Ottaviani Serena, Raffaeli Sofia, Torretti Talisa

Polisportiva Pontevecchio
Pazhava Salome, Evangelisti Greta, Sfogliaferri Lisa, Specchiulli Laura, Staffa Valentina

Ginnastica San Giorgio 79
Brambilla Martina, Galli Giorgia, Pozzi Gaia, Riccò Rebecca, Tagliabue Eleonora

Armonia D'abruzzo
Allovio Caterina, Capozucco Alice, Gherardi Eva Swahili, Nikolchenko Vlada, Pettinelli Federica, Russo Alessia

Ginnastica Aurora Fano
Bevilacqua Sofia, De Luca Camilla, Dellafelice Giulia, Evchik Julia, Pasquini Martina

Ginnastica Terranuova
Aiello Alice, Bacciarini Rachele, Colombo Valentina, Piantella Gaia, Roverato Carlotta, Sokolova Anna

Eurogymnica Torino
Alberione Martina, Garoffolo Gaia, Kelaiditi Eleni, Leone Alessia Judith , Turolla Giulia 

SERIE A2

S.G.M. Forza e Coraggio
Bighini Gaia, Messina Alice, Pigniczki Fanni, Rondelli Alessandra, Rovere Giorgia, Sella Viola, Timofte Ana Maria

Virtus SGA
Baga Virginia , Maino Carlotta, Negrini Anna, Pontanari Salomè, Trubnikova Daria

Ginnastica Ardor
Dionisi Sofia, Gergalo Rebecca, Martellato Margherita, Mussner Zenorini Viktoria, Palombarini Camilla, Rosso Chiara, Tassotti Gaia, Zin Linda

Ginnastica Francesco Petrarca 1877
Berezina Polina, Bromo Erika, Fioravanti Beatrice, Gori Sofia, Massetti Asia, Vilucchi Maria

Ginnastica Etruria
Mazzoni Anastasia, Parrini Ginevra Fiore, Savoia Carolina, Vaselli Vanessa

Lazio Ginnastica Flaminio
Cavaliere Camilla, Cotta Veronica, Moglianetti Giulia, Qira Xhesika, Romanova Eleonora, Tammaro Nicole

PGS Auxilium
Dolcini Sofia, Parisi Nicole, Puglia Ilaria, Scognamillo Giada, Taglietti Alice, Vartlaan Janika

Polimnia Ritmica Romana
Havryliv Elizabeta, Lamberti Martina, Llana Garcia Sara, Minuz Silvia, Pezzella Giulia, Todini Elisa

Gymnica 96
Bellavista Lucia, Capacci Giulia, Fantini Matilde, Feralli Viola, Leoni Arianna, Pagnini Mayra, Podgorsek Aleksandra, Righi Aleksandra

Ritmica 2000
Angius Marina, Kolosov Margarita, Matta Valeria, Sanseverino Alessia, Sarritzu Sara, Serra Francesca

Ginnastica Ritmica Iris
Carbonara Irene, Dellaquila Maria, Maghelli Carla, Schifano Benedetta, Selezneva Ekaterina

Ginnastica Opera
Centofanti Camilla, De Silveri Sofia, Kimanova Iva Petrova , Pignatti Victoria, Tashkenbaeva Sabina, Vicariucci Nadia, Viti Valentina

 

 

Kalamata’s & Elegant Cup, Kalamata (GRE)