Asker Cup, Asker (NOR)

Dokumentumok

GR_2018_Itl-Events_Asker_Directives-e

Élő közvetítés

Asker Cup_2018_online_SZOMBAT
Asker Cup_2018_online_VASÁRNAP

Videók

Borda Korinna (HUN) / karika
Borda Korinna (HUN) / labda
Borda Korinna (HUN) / buzogány
Borda Korinna (HUN) / szalag

Program
Január 13. szombat  
9:00 - 11:30 Junior egyéni (1.csoport) Borda Korinna
11:45 - 14:05 Junior egyéni (2.csoport)  
15:00 - 16:50 Felnőtt egyéni (1.csoport)  
17:05 - 19:05 Felnőtt egyéni (2.csoport)  
Január 14. vasárnap  
10:00 - 10:35 karika finálé (junior és felnőtt) Borda Korinna
10:40 - 11:15 labda finálé (junior és felnőtt)  
11:30 - 12:05 buzogány (junior és felnőtt)  
12:10 - 12:45 szalag (junior és felnőtt)  
13:30 - 14:15 együttes kéziszercsapat (junior, felnőtt)  
Eredmény
  JUNIOR   karika szalag labda buzogány total
1 Elizabet Yovcheva Bulgaria 14.250 13.450 15.200 14.350 57.250
2 Anna Kelman Bulgaria 14.700 14.500 13.800 13.450 56.450
3 Talisa Torretti Italy 14.050 14.000 14.200 13.950 56.200
4 Josephine Nordstad Juul Møller Asker 13.300 13.350 13.850 13.600 54.100
5 Eva Swahili Gherardi Italy 12.650 12.950 12.550 14.350 52.500
6 Darya Farshbafshakhriyari Azerbaijan 12.550 12.600 13.700 13.600 52.450
7 Tatiana Volozhania Bulgaria 8.750 13.950 14.900 14.800 52.400
8 Veronika Lyubchova Bulgaria 11.700 12.200 14.500 12.900 51.300
9 Vaya Draganova Bulgaria 13.350 11.400 10.900 13.050 48.700
10 Alicja Dobrolecka Poland 9.900 12.000 12.400 13.700 48.000
11 Rajchel Stojanov Macedonia 13.400 10.000 13.950 10.500 47.850
12 Korinna Borda Hungary 12.850 11.800 11.100 11.700 47.450
13 Aurora Arvelo Finland 12.550 12.100 11.900 10.850 47.400
14 Kornelia Pacholec Poland 13.750 9.250 10.900 12.500 46.400
15 Anna Paola Cantatore Italy 12.050 11.000 9.050 13.550 45.650
16 Fausta Sostakaite Lithuania 11.950 9.050 11.450 11.750 44.200
17 Yelyzaveta Luzan Azerbaijan 6.350 9.650 12.050 13.700 41.750
18 Kamilla Dreiem Kvamme Stavanger TF 10.500 9.250 9.750 10.000 39.500
19 Lotte Nordstad Juul Møller Asker 11.650 7.650 9.150 10.850 39.300
20 Teresa Welzig Austria 9.450 8.700 7.900 10.300 36.350
21 Chiara Lindtner Austria 10.100 6.900 9.150 10.100 36.250
22 Isabella Vejby Schultz Ballerup RG 9.700 7.700 9.250 8.500 35.150
23 Mariia Oberemok Ukraine 8.700 7.000 9.650 9.300 34.650
24 Selma Severine Monclair Asker 8.650 7.700 9.100 9.150 34.600
25 Anja Mavrič Slovenia 8.600 7.600 9.050 8.900 34.150
26 Marie Tynning-Bergestuen Asker 5.000 8.050 8.950 8.550 30.550
27 Thea Marie Nguyen Stavanger TF 5.600 8.250 8.950 6.350 29.150
28 Joline Steinhoff TIK Taastrup 8.150 7.150 8.100 5.200 28.600
29 Lynette Lam Yin Singapore     6.100 8.150 14.250
  SENIOR   labda karika buzogány szalag total
1 Galateya Gerova Bulgaria 13.950 14.100 15.200 11.600 54.850
2 Laura Halford Wales 13.950 14.600 15.250 10.200 54.000
3 Anastasiia Revun Ukraine 13.150 13.600 13.250 10.250 50.250
4 Gemma Frizelle Wales 12.250 15.050 11.250 10.700 49.250
5 Marina Ivanova Bulgaria 10.250 15.150 12.550 10.900 48.850
6 Victoria Skittides Cyprus 11.100 11.950 13.800 10.800 47.650
7 Fredrikke Tynning-Bergestuen Asker Turnforening 10.950 13.200 12.500 10.450 47.100
8 Karoline Wennberg Asker Turnforening 11.900 13.500 9.700 10.100 45.200
9 Spela Kratochwill Slovenia 12.550 12.200 9.650 10.550 44.950
10 Aleksandra Podgoršek Slovenia 8.050 13.000 11.450 12.400 44.900
11 Darya Sorokina Azerbaijan 9.200 13.250 11.200 10.600 44.250
12 Anna Krasteva Stoyanova Asker Turnforening 10.650 11.300 10.650 11.450 44.050
13 Margit Øverås Asker Turnforening 9.950 11.200 9.600 11.400 42.150
14 Avryl Tan Ying Singapore 10.400 12.200 9.700 7.550 39.850
15 Abigail Hanford Wales 10.750 9.350 10.000 8.200 38.300
16 Aiko Tan Jun Singapore 9.250 8.450 11.350 8.800 37.850
17 Nicoline Sachmann TIK Taastrup 8.300 9.100 9.600 9.250 36.250
18 Kathrine Olsen Tromsø TF 8.900 10.350 9.100 6.050 34.400
19 Maja Lereim Denmark 9.350 9.800 8.200 5.750 33.100
20 Cheryl Lee Singapore 6.500 8.100 9.800 6.750 31.150
21 Josefie Elgaard Denmark 7.200 8.900 7.450 7.000 30.550

Finálé

  JUNIOR   karika
1 Anna Kelman Bulgaria 15,150
2 Talisa Torretti Italy 14,750
3 Kornelia Pacholec Poland 14,450
4 Josephine Nordstad Juul Møller Asker Turnforening 13,600
5 Korinna Borda Hungary 12,800
6 Rajchel Stojanov Macedonia 11,950
  JUNIOR   labda
1 Josephine Nordstad Juul Møller Asker Turnforening 14.700
2 Elizabet Yovcheva Bulgaria 14.650
3 Talisa Torretti Italy 14.100
4 Alicja Dobrolecka Poland 13.250
5 Rajchel Stojanov Macedonia 11.600
6 Darya Farshbafshakhriyari Azerbaijan 11.000
  JUNIOR   buzogány
1 Eva Swahili Gherardi Italy 14.550
2 Tatiana Volozhania Bulgaria 13.900
3 Alicja Dobrolecka Poland 13.850
4 Kornelia Pacholec Poland 12.250
5 Josephine Nordstad Juul Møller Asker Turnforening 12.200
6 Yelyzaveta Luzan Azerbaijan 11.800
7 Fausta Sostakaite Lithuania 11.400
  JUNIOR   szalag
1 Talisa Torretti Italy 14.550
2 Alicja Dobrolecka Poland 13.850
3 Anna Kelman Bulgaria 13.600
4 Darya Farshbafshakhriyari Azerbaijan 13.550
5 Josephine Nordstad Juul Møller Asker Turnforening 13.200
6 Aurora Arvelo Finland 12.650
  SENIOR   karika
1 Aleksandra Podgoršek Slovenia 14.050
2 Anastasiia Revun Ukraine 13.350
3 Darya Sorokina Azerbaijan 12.750
4 Marina Ivanova Bulgaria 12.550
5 Gemma Frizelle Wales 12.400
6 Karoline Wennberg Asker Turnforening 9.150
  SENIOR   labda
1 Laura Halford Wales 14.450
2 Anastasiia Revun Ukraine 12.850
3 Galateya Gerova Bulgaria 12.650
4 Victoria Skittides Cyprus 11.700
5 Karoline Wennberg Asker Turnforening 11.450
6 Spela Kratochwill Slovenia 9.300
  SENIOR   buzogány
1 Aleksandra Podgoršek Slovenia 14.500
2 Galateya Gerova Bulgaria 14.050
3 Laura Halford Wales 14.000
4 Victoria Skittides Cyprus 12.850
5 Anastasiia Revun Ukraine 12.650
6 Fredrikke Tynning-Bergestuen Asker Turnforening 11.100
  SENIOR   szalag
1 Aleksandra Podgoršek Slovenia 14.250
2 Galateya Gerova Bulgaria 13.200
3 Anna Krasteva Stoyanova Asker Turnforening 13.150
4 Gemma Frizelle Wales 11.700
5 Victoria Skittides Cyprus 11.050
6 Darya Sorokina Azerbaijan 10.400