Európa Bajnokság / Guadalajara (ESP) / 2018

 

Dokumentumok

Directives_RG ECh 2018_GUADALAJARA (20-2-2018)
GR_2018_Cont-Champs_Guadalaraja_Directives-e_április 11

Nevezések

20180302 Definite entries senior groups and junior individuals
20180302 Definite entries senior individuals

Program

A szombati nap sorrendje a pénteki nap eredménye alapján alakul. A helyezések a pénteki nap TEAM eredményének helyezéseit jelentik.

Június 1. PÉNTEK
10:30-12:40 junior egyéni (karika és labda) "A" csoport HUNGARY
12:50-15:00 junior egyéni (karika és labda) "B" csoport  
15:45-17:55 junior egyéni (karika és labda) "B" csoport  
18:00-18:30 megnyitó  
18:30-20:00 felnőtt együttes kéziszercsapat (5) HUNGARY
Június 2. SZOMBAT
9:00-10:25 TEAM nélküli junior egyéni (buzogány és szalag) A1  
10:35-12:00 TEAM nélküli junior egyéni (buzogány és szalag) A2  
12:10-13:25 TEAM nélküli felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2);
"A" csoport (21-17.hely) - junior egyéni (buzogány és szalag) és felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2) 
 
13:30-14:30 "B" csoport (16-13.hely) - junior egyéni (buzogány és szalag) és felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2)  
15:15-16:15 "C" csoport (12-9.hely) - junior egyéni (buzogány és szalag) és felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2)  
16:20-17:20 "D" csoport (8-5.hely) - junior egyéni (buzogány és szalag) és felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2)  
17:25-18:25 "E" csoport (4-1.hely) - junior egyéni (buzogány és szalag) és felnőtt együttes kéziszercsapatok (3+2)  
18:30 TEAM és felnőtt együttes kéziszercsapat összetett eredményhirdetés  
Június 3. VASÁRNAP
10:00-11:00 junior egyéni finálé (karika és labda)  
11:10-12:10 junior egyéni finálé (buzogány és szalag)  
12:15-12:30 junior finálé eredményhirdetés  
12:30-13:10 felnőtt együttes kéziszercsapat finálé (5)  
13:15-13:55 felnőtt együttes kéziszercsapat finálé (3+2)  
14:00-14:15 felnőtt együttes kéziszercsapat finálé eredményhirdetés  
15:00-17:00 felnőtt egyéni verseny "B" csoport (13-24) HUNGARY
17:10-19:10 felnőtt egyéni verseny "A" csoport (1-12)  
19:15-19:30 felnőtt egyéni verseny eredményhirdetés  
Startlista

starting order_ECh2018_JUNIOR TEAM
starting order_ECh2018_SENIOR GROUP
starting order_ECh2018_SENIOR INDIVIDUAL