FIG World Cup, Baku (AZE)

FIG World Cup, Baku (AZE)

Dokumentumok

GR_2017_WCup Baku_Directives

Nevezések

GR_2017_WCup_Baku_Provisional_registrations
GR_2017_WCup_Baku_Definitive_registrations
GR_2017_WCup_Baku_Nominative_registrations
GR_2017_WCup_Baku_Nominative_registrations_04.14.
GR_2017_WCup_Baku_Nominative_registrations_04.19.

Élő közvetítés

edzés_CSÜTÖRTÖK

WC Baku 2017_szombat
WC Baku 2017_vasárnap 12:00 - 14:30
WC Baku 2017_vasárnap 10:55 - 13:00 és 14:30 - 15:55

Videók

Váray Míra_karika
Váray Míra_labda
Váray Míra_buzogány
Váray Míra_szalag
Kis Alexandra_karika
Kis Alexandra_labda
Kis Alexandra_buzogány
Kis Alexandra_szalag
HUN_5
HUN_3+2
finálé
HUN_5
HUN_3+2

Startlista

GR_2017_WCup_Baku_Gymnasts- Drawing of lots_04.19.
GR_2017_WCup_Baku_Gymnasts- Drawing of lots_04.26.

Program

Április 28. péntek
12:00 - 13:40        felnőtt egyéni verseny "A" csoport (karika, labda) / VÁRAY Míra
13:40 - 15:20        felnőtt egyéni verseny "B" csoport (karika, labda) / KIS Alexandra
16:30 - 17:00        megnyitó
17:00 - 17:50        felnőtt együttes kézizsercsapat verseny (5) / felnőtt együttes kéziszer-válogatott (Borsányi Patrícia, Katona Hanna, Kovács Jázmin, Margaritisz Lili, Németh Virág, Wehovszky Vivien)
Április 29. szombat
12:00 - 13:40        felnőtt egyéni verseny "A" csoport (buzogány, szalag) / VÁRAY Míra
13:40 - 15:20        felnőtt egyéni verseny "B" csoport (buzogány, szalag) / KIS Alexandra
16:30 - 17:20        felnőtt együttes kézizsercsapat verseny (3+2) / felnőtt együttes kéziszer-válogatott (Borsányi Patrícia, Katona Hanna, Kovács Jázmin, Margaritisz Lili, Németh Virág, Wehovszky Vivien)
17:25                    eredményhirdetés
Április 30. vasárnap
12:00 - 13:05        egyéni finálé (karika, labda)
13:05 - 14:10        egyéni finálé (buzogány, szalag)
14:10 - 14:30        eredményhirdetés
15:30 - 17:00        együttes kézizsercsapat finálé (5 és 3+2)
17:00 - 17:15        eredményhirdetés
17:15 - 17:45        gála

Eredmények

Felnőtt egyéni

      karika labda buzogány szalag total
1 Arina Averina RUS 18,800 17,100 17,450 17,900 71,250
2 Aleksandra Soldatova RUS 18,800 17,600 17,100 17,300 70,800
3 Neviana Vladinova BUL 16,700 17,100 17,700 16,900 68,400
4 Alina Harnasko BLR 17,900 17,550 17,350 15,600 68,400
5 Victoria Veinberg Filanovsky ISR 17,100 16,650 16,800 16,250 66,800
6 Evita Griskenas USA 17,100 16,000 15,600 14,700 63,400
7 Ana Luiza Filiorianu ROU 16,050 16,700 15,850 14,500 63,100
8 Nicol Zelikman ISR 17,300 14,900 15,200 15,700 63,100
9 Boryana Kaleyn BUL 15,150 16,000 15,150 16,000 62,300
10 Olena Diachenko UKR 14,250 15,750 15,400 16,800 62,200
11 Anastasiya Serdyukova UZB 15,900 14,700 16,100 15,400 62,100
12 Zhala Piriyeva AZE 15,050 15,700 15,700 15,400 61,850
13 Kseniya Moustafaeva FRA 16,550 16,050 15,100 13,100 60,800
14 Yeva Meleshchuk UKR 15,650 15,800 15,250 13,350 60,050
15 Zohra Aghamirova AZE 16,150 13,850 15,450 14,450 59,900
15 Sabina Tashkenbaeva UZB 13,750 15,800 16,200 14,150 59,900
17 Alexandra Kis HUN 15,400 15,650 13,750 14,600 59,400
18 Yuljya Isachanka BLR 15,850 15,700 15,500 12,350 59,400
19 Alessia Russo ITA 15,450 15,100 13,700 14,750 59,000
20 Camilla Feeley USA 16,650 14,250 14,800 13,200 58,900
21 Viktoria Shelia GEO 15,750 15,100 13,700 14,300 58,850
22 Natela Bolataeva GEO 12,800 16,050 14,800 15,050 58,700
23 Alina Adilkhanova KAZ 15,900 15,200 13,350 13,850 58,300
24 Natalia Koziol POL 15,450 14,500 14,150 12,800 56,900
25 Rebecca Gergalo FIN 14,900 15,000 13,050 13,950 56,900
26 Veronica Bertolini  ITA 14,350 14,950 13,300 13,600 56,200
27 Tania Domingues POR 13,600 13,900 14,000 13,650 55,150
28 Danielle Prince AUS 12,950 14,550 13,400 13,600 54,500
29 Aleksandra Podgorsek SLO 13,500 14,550 13,650 12,700 54,400
30 Jouki Tikkanen FIN 13,400 11,550 15,000 14,250 54,200
31 Katherine Uchida CAN 14,150 13,600 10,000 13,650 51,400
32 Aliya Assymova KAZ 13,600 13,700 12,050 11,400 50,750
33 Míra Varay HUN 13,100 12,600 12,800 11,750 50,250
34 Laura Silva Sales POR 12,250 11,400 12,950 12,150 48,750
35 Anja Tomazin SLO 12,600 13,800 9,650 12,000 48,050

Finálé

      karika
1 Arina Averina RUS 18,800
2 Aleksandra Soldatova RUS 18,450
3 Alina Harnasko BLR 17,650
4 Neviana Vladinova BUL 17,000
5 Victoria Veinberg Filanovsky ISR 16,800
6 Nicol Zelikman ISR 16,700
7 Evita Griskenas USA 16,050
8 Camilla Feeley USA 15,600
      labda
1 Aleksandra Soldatova RUS 18,400
2 Arina Averina RUS 17,900
3 Neviana Vladinova BUL 17,150
4 Alina Harnasko BLR 16,950
5 Victoria Veinberg Filanovsky ISR 16,700
6 Ana Luiza Filiorianu ROU 16,700
7 Kseniya Moustafaeva FRA 16,050
8 Natela Bolataeva GEO 12,900
      buzogány
1 Victoria Veinberg Filanovsky ISR 17,300
2 Aleksandra Soldatova RUS 17,200
3 Arina Averina RUS 17,150
4 Neviana Vladinova BUL 16,900
5 Alina Harnasko BLR 15,900
6 Anastasiya Serdyukova UZB 15,500
7 Sabina Tashkenbaeva UZB 15,200
8 Ana Luiza Filiorianu ROU 14,600
      szalag
1 Neviana Vladinova BUL 17,600
2 Arina Averina RUS 16,900
3 Alina Harnasko BLR 16,800
4 Victoria Veinberg Filanovsky ISR 15,700
5 Aleksandra Soldatova RUS 15,050
6 Evita Griskenas USA 13,400
7 Boryana Kaleyn BUL 13,200
8 Nicol Zelikman ISR 12,550

Felnőtt csapat

    5 3+2 total
1 BUL 18,350 18,200 36,550
2 ITA 18,000 17,500 35,500
3 UKR 17,500 17,600 35,100
4 AZE 16,400 18,300 34,700
5 BLR 16,900 16,550 33,450
6 UZB 15,700 15,350 31,050
7 ESP 15,200 15,600 30,800
8 HUN 15,250 13,650 28,900
9 CAN 14,050 13,550 27,600
10 KAZ 11,900 11,450 23,350

Finálé

    5
1 ITA 18,700
2 BLR 18,700
3 BUL 18,650
4 UKR 18,300
5 AZE 17,200
6 UZB 17,050
7 ESP 15,850
8 HUN 15,750
    3+2
1 UKR 18,200
2 BUL 17,350
3 BLR 17,100
4 ITA 16,300
5 ESP 16,050
6 HUN 15,750
7 UZB 15,650
8 AZE 12,800