Nemzetközi versenyek - 2018

Időpont Verseny (link)
2018. január 5-7. 11th Helioupolis Cup, Helioupolis (GRE)
2018. január 13-14. Asker Cup, Asker (NOR)
2018. január 13-14. Match Point Invitational, New York (USA)
2018. január 13-14. Open Yves Barboussat, Chambery (FRA)
2018. január 25-28. LA Lights, Los Angeles (USA)
2018. január 26-27. Winter Princess, Tallin (EST)
2018. január 27. Young Talents Cup, Bécs (AUT)
2018. február 2-4. Sosnowiec Winter Cup, Sosnowiec (POL)
2018. február 3-4. Kuldne Karikas, Tallin (EST)
2018. február 10-11. Оlympia 74 Cup, Szófia (BUL)
2018. február 15. YOG Kvalifikáció, Moszkva (RUS)
2018. február 15. Junior nemzetközi verseny, Moszkva (RUS)
2018. február 15-18. Miss Valentine, Tartu (EST)
2018. február 16-17. International Valentine UKS Energia, Imielin (POL)
2018. február 16-18. XVI. International Gracia Fair Cup, Budapest (HUN)
2018. február 17. Felnőtt nemzetközi verseny, Moszkva (RUS)
2018. február 17-18. Grand Prix, Moszkva (RUS)
2018. február 23-25. 26. Kalamata's Cup, Kalamata (GRE)
2018. február 23-25. 5. Elegant Cup, Kalamata (GRE)
2018. február 23-25. Carramba Cup, Katowice (POL)
2018. február 23-25. Baltic Flowers, Jelgava (LAT)
2018. február 24-25. Strass'Cup, Strasszburg (FRA)
2018. február 24-25. 13. Super Cup, Budapest (HUN)
2018. március 1-6. Orosz Bajnokság (felnőtt), Szocsi (RUS)
2018. március 2-3. 19. Baltic Hoop, Riga (LAT)
2018. március 3. ITA-ESP, Desio (ITA)
2018. március 3-4. Riga Spring, Riga (LAT)
2018. március 8-11. GCP Lisbon, Lisszabon (POR)
2018. március 10. BeNeLux Cup Open, Munsbach (LUX)
2018. március 15-18. 23. Deriugina Cup, Kijev (UKR)
2018. március 16-18. Grand Prix, Kijev (UKR)
2018. március 16-18. Dream TiM Cup, Ljubljana (SLO)
2018. március 16-18. Aphrodite Cup, Faliro (GRE)
2018. március 17-18. Leda Cup, Zágráb (CRO)
2018. március 17-18. Pastorelli Cup, Nürnberg (GER)
2018. március 22-25. Armonia Cup, Thessaloniki (GRE)
2018. március 22-25. 1. GymStar, Baku (AZE)
2018. március 22-25. Grand Prix, Thiais (FRA)
2018. március 23-25. Trophy of Novi Sad, Újvidék (SRB)
2018. március 23-25. Keti Cup, Tbiliszi (GEO)
2018. március 24-25. Princess of Hearts - Spring, Korneuburg (AUT)
2018. március 24-25. 43rd Spring&18th Anna Klos-Sulima’s Memorial, Szczecin (POL)
2018. március 27-28. Sofia Cup, Szófia (BUL)
2018. március 27-29. R.G. Open, Eilat (ISR)
2018. március 30 - április 1. FIG World Cup, Szófia (BUL)
2018. március 30 - április 1. Tavaszi Kupa, Budapest (HUN)
2018. április 1. 2. Friendship Cup, Alkmaar (NED)
2018. április 1. Palilula Cup, Belgrád (SRB)
2018. április 6-8. 31. MTM Tournament, Ljubljana (SLO)
2018. április 6-8. Aura Cup, Zágráb (CRO)
2018. április 7-8. X. Irina Cup, Varsó (POL)
2018. április 7-8. Lasnamae Cup, Tallin (EST)
2018. április 13-15. FIG World Cup, Pesaro (ITA)
2018. április 13-14. 15. Suada Dilberovic, Szarajevó (BIH)
2018. április 14-15. AGN Cup, Guimaraes (POR)
2018. április 20-22. FIG World Cup, Tashkent (UZB)
2018. április 21-22. 12. Ritam Cup, Belgrád (SRB)
2018. április 21-22. 14. Super Cup, Budapest (HUN)
2018. április 23-24. AGF Junior Trophy, Baku (AZE)
2018. április 27-30. 4. Sping Cup, Chisinau (MDA)
2018. április 28-29. 30. Danube Cup, Pozsony (SVK)
2018. április 28-29. Koop Cup, Toronto (CAN)
2018. április 28-29. Nibelungen Cup, Worms (GER)
2018. április 27-29. FIG World Cup, Baku (AZE)
2018. április 29 - május 2. Asian Junior & Senior Championships, Kuala Lumpur (MAS)
2018. május 1. 7. Pribina Cup, Nyitra (SVK)
2018. május 2-9. Gymnasiade 2018, Marrakesh (MAR)
2018. május 4-6. FIG World Challenge Cup, Guadalajara (ESP)
2018. május 4-6. 27th International Tournament, Portimao (POR)
2018. május 5. Crna Gora Cup, Podgorica (MNE)
2018. május 5-6. 4. Spring Cup, London (GBR)
2018. május 5-6. Souvenir Véronique de Kristofy, Corbeil-Essonnes (FRA)
2018. május 9-10. International Tournament, Guadalajara (ESP)
2018. május 11-12. 4. Victoria Cup, Szarajevó (BIH)
2018. május 11-13.  FIG World Challenge Cup, Portimao (POR) 
2018. május 16-17. Grand Prix, Holon (ISR)
2018. május 17-21. AmsterdaMMasters, Amszterdam (NED)
2018. május 18-20. 17. Irina Deleanu Cup, Bukarest (ROU)
2018. május 18-20. Royal Crown, Thessaloniki (GRE)
2018. május 18-20. Luxembourg Trophy, Luxemburg (LUX)
2018. május 19-20. XIV. Pécs Cup, Harkány (HUN)
2018. május 23-26. Yaroslavl Spring, Jaroszlavl (RUS)
2018. május 26-27. Gdynia Rhythmic Stars 2018, Gdynia (POL)
2018. június 1-3. Európa Bajnokság, Guadalajara (ESP)
2018. június 1-3. Berezniaky Cup, Kijev (UKR)
2018. június 10-12. Zhuldyz Cup, Astana (KAZ)
2018. június 30 - július 1. 2. Dany Cup, Montpellier (FRA)
2018. július 14-15. The Pearls of Thau, Méze (FRA)
2018. július 27-29. Marine Graces, Burgasz (BUL)
2018. augusztus 15-16. Crystal Rose, Minszk (BLR)
2018. augusztus 17-19. FIG BSB Bank World Challenge Cup, Minszk (BLR)
2018. augusztus 24-26. FIG World Challenge Cup, Kazan (RUS)
2018. augusztus 25-26. XVII. International Gracia Fair Cup, Budapest (HUN)
2018. augusztus 31 - szeptember 2. 22nd International Tournament, Izmír (TUR)
2018. szeptember 1-2. Prize of Queen Margarita, Várna (BUL)
2018. szeptember 7-16. Világbajnokság, Szófia (BUL)
2018. szeptember 21-23. Ševala Mujić, Szarajevó (BIH)
2018. szeptember 27-30. Aeon Cup, Takasaki (JPN)
2018. szeptember 29-30. Happy Caravan, Tashkent (UZB)
2018. október 6-18. Ifjúsági Olimpiai Játékok, Buenos Aires (ARG)
2018. október 11-15. Grand Prix, Brno (CZE)
2018. október 19-20. RG Open, Eilat (ISR)
2018. október 19-21. Golden Cup Lokomotiv and Prize Iliana Raeva, Szófia (BUL)
2018. október 19-21. Emeralds Cup, Tesszaloniki (GRE)
2018. október 25-28. 1st Asian Cup, Ulánbátor (MGL)
2018. október 26-28. Grand Prix, Marbella (ESP)
2018. november 2-4. 7th International RG Competition, Málta
2018. november 9-11. International Tournament, Ness Ziona (ISR)
2018. november 24. 6th International Cup, Kanári-szigetek (ESP)

 

2018

FIG World Challenge Cup, Kazan (RUS)

Dokumentumok GR_2018_WChallengeCup_Kazan_Directives Program GR_2018_WChallengeCup_Kazan_Provisional_programme Nevezések GR_2018_WChallengeCup_Kazan_Definitive_registrations
Teljes cikk

XIV. Pécs Cup, Harkány (HUN)

Dokumentumok 19-20_May_XIV. Pécs Cup Hungary_invitation Program Timetable_FINAL_Pécs_Cup 2018 Startlista XIV. Pécs Cup Hungary_all_Rotations_updated
Teljes cikk

Luxembourg Trophy, Luxemburg (LUX)

Dokumentumok RG_2018_Itl-Events_Luxembourg_directives-e Élő közvetítés Luxembourg Trophy 2018 - Livestream Friday Luxembourg Trophy 2018 - Livestream Saturday Luxembourg Trophy 2018 - Livestream Sunday Part 1 Luxembourg Trophy 2018 - Livestream Sunday Part 2
Teljes cikk

Grand Prix, Holon (ISR)

Grand Prix, Holon (ISR) Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Holon_Directives-e Élő közvetítés Grand Prix 2018, Holon (ISR)_online Videók ÁKOSHEGYI Eszter (HUN) / karika / IT Holon (ISR) 2018 ÁKOSHEGYI Eszter (HUN) / labda / IT Holon ISR 2018 ÁKOSHEGYI Eszter (HUN) / buzogány / IT Holon (ISR)...
Teljes cikk

FIG World Challenge Cup, Portimao (POR)

FIG World Challenge Cup, Portimao (POR) Dokumentumok GR_2018_WChallengeCup_Portimão_Directives GR_2018_WChallengeCup_Portimão_Directives_nov9 Nevezések GR_2018_WChallengeCup_Portimão_Definitive_registrations_március 19 GR_2018_WChallengeCup_Portimão_Nominative_registrations_RGG_május...
Teljes cikk

4. Victoria Cup, Szarajevó (BIH)

Dokumentumok International Rhythmic Gymnastics Tournament „4. VICTORIA CUP - SARAJEVO 2018“ 11.-12. Maj 2018, Sarajevo, Bosnia and Herzegovina Dear friends, We have a great pleasure to invite you to participate in the International Rhythmic Gymnastics Tournament „ 4. VICTORIA CUP – SARAJEVO...
Teljes cikk

International Tournament, Guadalajara (ESP)

Dokumentumok GR_2018_Intl Tournament_Guadalajara_directives Élő közvetítés International Tournament, Guadalajara (ESP)_szerda délelőtt International Tournament, Guadalajara (ESP)_szerda délután International Tournament, Guadalajara (ESP)_csütörtök Videók BORDA Korinna (HUN) / hoop / International...
Teljes cikk

FIG World Challenge Cup, Guadalajara (ESP)

Dokumentumok GR_2018_WChallengeCup_Guadalajara_Directives Nevezések GR_2018_WChallengeCup_Guadalajara_Nominative_registrations_RGG GR_2018_WChallengeCup_Guadalajara_Nominative_registrations_RGI Élő közvetítés (ha minden igaz, spanyol szerverről működik csak) World Challenge Cup, Guadalajara...
Teljes cikk

Gymnasiade 2018, Marrakesh (MAR)

Program program_Gymnasiade 2018 Magyar résztvevő Magyar Hanna (Hegyvidék SE) Élő közvetítés Gymnasiade 2018_online Startlista startlist_Gymnasiade 2018 Eredmények results_Gymnasiade 2018
Teljes cikk

FIG World Cup, Baku (AZE)

Dokumentumok GR_2018_WCup_Baku_Directives_december 20 Nevezések GR_2018_WCup_Baku_Nominative_registrations_RGG_április 24 GR_2018_WCup_Baku_Nominative_registrations_RGI_április 24 Élő közvetítés (helyi idő szerint: Bp+2óra) pódiumedzés_CSÜTÖRTÖK (HUN 18:30-19:00) World Cup 2018 Baku...
Teljes cikk

AGF Junior Trophy, Baku (AZE)

AGF Junior Trophy, Baku (AZE) Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Baku_Directives-e GR_2018_Itl-Events_Baku_Directives-e_dec 20 Program schedule_AGF_junior Élő közvetítés AGF Trophy_2018_online_VASÁRNAP (edzés) AGF Trophy_2018_online_HÉTFŐ AGF Trophy_2018_online_KEDD Videók BORDA Korinna (HUN) / hoop /...
Teljes cikk

12. Ritam Cup, Belgrád (SRB)

Dokumentumok RG_2018_Itl-Events_Belgrade_directives-e Program Április 21. szombat 09:00 - 09:30 1. kategória – 2010 és fiatalabb 09:45 - 10:35 2. kategória (2008-2009.) – 1. csoport 10:45 - 11:35 2. kategória (2008-2009.) – 2. csoport 11:45 - 13:00 3. kategória (2006-2007.) – 1. csoport 13:15 -...
Teljes cikk

FIG World Cup, Tashkent (UZB)

Dokumentumok GR_2018_WCup_Tashkent_Directives Nevezések GR_2018_WCup_Tashkent_Definitive_registrations GR_2018_WCup_Tashkent_Nominative_registrations_RGG GR_2018_WCup_Tashkent_Nominative_registrations_RGI Élő közvetítés World Cup 2018, Tashkent (UZB)_online Videók Kis Alexandra (HUN) / hoop / World...
Teljes cikk

FIG World Cup, Pesaro (ITA)

Dokumentumok GR_2018_WCup_Pesaro_Directives Nevezések GR_2018_WCup_Pesaro_Provisional_registrations GR_2018_WCup_Pesaro_Provisional_registrations_Jan 5 GR_2018_WCup_Pesaro_Definitive_registrations GR_2018_WCup_Pesaro_Nominative_registrations_RGG_március...
Teljes cikk

X. Irina Cup, Varsó (POL)

X. Irina Cup, Varsó (POL) Dokumentumok GR_2018_Itl Events_Warsaw_Directives-e Élő közvetítés Irina Cup 2018_online Program 06 April 2018 (Friday): All day -Arrival of the delegations FIG - 9.00-13.45 -all round competition NON FIG “ Warsaw Mermaid” 2009/2008/2007 13.45 – Award CEREMONY...
Teljes cikk

31. MTM Tournament, Ljubljana (SLO)

Dokumentumok GR_2018_Itl Events_Ljubljana_Directives-e Program 31.MTM schedule NEW Élő közvetítés MTM-Cup Ljubljana 2018 - Livestream_PÉNTEK (edzés) MTM-Cup Ljubljana 2018 - Livestream_SZOMBAT MTM-Cup Ljubljana 2018 - Livestream_VASÁRNAP Videók Agiurgiuculese Alexandra (ITA) / clubs / 31. MTM Cup...
Teljes cikk

Aura Cup, Zágráb (CRO)

Dokumentumok 3rd aura cup 2018 INVITATION (non fig) FIG AURA CUP ZAGREB 2018 INVITATION Élő közvetítés Aura Cup 2018_online_1. nap Aura Cup 2018_online_2. nap Aura Cup 2018_online_3. nap Videók ÁKOSHEGYI Eszter (HUN) / hoop / Aura Cup 2018, Zágráb (CRO) / 10.600 ÁKOSHEGYI Eszter (HUN) / ball / Aura...
Teljes cikk

2. Friendship Cup, Alkmaar (NED)

2nd Friendship Cup 2018 01.04.2018, Alkmaar, The Netherlands Dear friends, We are very pleased to invite you to attend the second Friendship Cup of the  Ritmica  RG  Club.  The  competition  will  take place  on  the...
Teljes cikk

FIG World Cup, Szófia (BUL)

Dokumentumok GR_2018_WCup Sofia_Directives Program GR_2018_WCup Sofia_Provisional programme Közvetítés (helyi idő szerint; Bp+1óra) pódiumedzés_online_CSÜTÖRTÖK World Cup Sofia 2018_online_PÉNTEK (14:45 - 20:00) World Cup Sofia 2018_online_SZOMBAT (12:10 - 21:00) World Cup Sofia...
Teljes cikk

Sofia Cup, Szófia (BUL)

Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Sofia_directives-e Élő közvetítés Sofia Cup 2018_online_KEDD Sofia Cup 2018_online_SZERDA Videók WIESNER Hanna (HUN) / ball / Sofia Cup 2018 WIESNER Hanna (HUN) / clubs / Sofia Cup 2018 WIESNER Hanna (HUN) / ribbon / Sofia Cup 2018 LOCKE Szonja (HUN) / ball / Sofia...
Teljes cikk

Grand Prix, Thiais (FRA)

Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Thiais_GP_Directives-e Promo GRAND PRIX THIAIS - 32ème Internationaux de GR de Thiais - 24 et 25 mars 2018 - Episode 1 Élő közvetítés Hivatalos információk szerint az esemény facebook oldalán lesz élő közvetítés: Grand Prix_Thiais (FRA)_2018_online Videók VÁRAY Míra...
Teljes cikk

Aphrodite Cup, Faliro (GRE)

Aphrodite Cup, Faliro (GRE) Dokumentumok GR_2018_Itl Events_Faliro_directives Startlista startlist_Aphrodite Cup_2018_Faliro (GRE) Élő közvetítés Aphrodite Cup_2018_online_péntek Aphrodite Cup_2018_online_szombat Aphrodite...
Teljes cikk

23. Deriugina Cup, Kijev (UKR)

23. Deriugina Cup, Kijev (UKR) Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Kiev_directives-e Élő közvetítés Deriugina Cup_2018_online (fizetős) Videók Locke Szonja (HUN) / ball / Deriugina Cup 2018 Locke Szonja (HUN) / hoop / Deriugina Cup 2018 Locke Szonja (HUN) / clubs / Deriugina Cup 2018 Ákoshegyi Eszter...
Teljes cikk

Grand Prix, Kijev (UKR)

Grand Prix, Kijev (UKR) Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Grand_Prix_Kiev_Directives-e Promo Welcome! Deriugina Cup 2018! Grand Prix 15-19.03. Kiev Videók Pigniczki Fanni (HUN) / hoop / GP Kijev 2018 Pigniczki Fanni (HUN) / ball / GP Kijev 2018 Pigniczki Fanni (HUN) / clubs / GP Kijev 2018 Pigniczki...
Teljes cikk

BeNeLux Cup Open, Munsbach (LUX)

Dokumentumok GreaterRegion-BeNeLux-Cup-2018 Élő közvetítés BeNeLux Open_online_szombat BeNeLux open_online_vasárnap Program BeNeLuxCup 2018_programme Startlista BeNeLuxCup2018_startlist Eredmények Csak felnőtt és junior eredményeket teszek itt közzé. Akit érdekel a többi korosztály, jelezze a...
Teljes cikk

GCP Lisbon, Lisszabon (POR)

Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Lisbon GCP_directives-e Élő közvetítés (fizetős: 5EUR/nap vagy 10EUR/hétvége) GCP Lisbon_online Startlista prejun_ag_day1 junior_day1 senior_day1 prejun_ag_day2 junior_day2 senior_day2 prejun_ag_day3 Program Március 9. péntek 11:00 -...
Teljes cikk

ITA-ESP, Desio (ITA)

2018. március 3. szombat 16:00 PalaDesio, Desio (ITA) Felnőtt együttes kéziszercsapatok ITA ESP Felnőtt egyéni versenyzők Milena Baldassarri (ITA) Sofia Bevilacqua (ITA) Martina Brambilla (ITA) Alessia Russo (ITA) Chiara Vignolini (ITA) Polina Berezina (ESP) Ros...
Teljes cikk

Riga Spring, Riga (LAT)

Dokumentumok GR_2018_Itl-events_Riga_Riga Spring_directives Élő közvetítés Riga Spring, Riga_online Program Március 3. szombat 10:00 – 11:40 Riga Spring, Junior Team competition Group A 11:40 – 13:20 Riga Spring, Junior Team...
Teljes cikk

Orosz Bajnokság (felnőtt), Szocsi (RUS)

Élő közvetítés (fizetős, de megbízható és tökéletes minőség) Március 3. szombat Március 4. vasárnap Március 5. hétfő Március 6. kedd Videó egyéni gyakorlatok_Orosz Bajnokság_2018 együttes kéziszercsapat gyakorlatok_Orosz Bajnokság_2018 Program (helyi idő szerint) Március 3. szombat 10:00 -...
Teljes cikk

13. Super Cup, Budapest (HUN)

13. Super Cup, Budapest (HUN) Dokumentumok Invitation_Super_Cup_Budapest_2018 Program Február 24. szombat 09.00 – 09.50 Gyermek 1 A 09.50 – 11.25 Gyermek 1 B 11.25 – 12.55 PRE-JUNIOR B / 1. csoport 2008 12.55 – 13.35 PRE-JUNIOR B / 1. csoport 2007 14.00 – 15.25 JUNIOR 1 A / 1. csoport 15.25 – 16.55...
Teljes cikk

Baltic Flowers, Jelgava (LAT)

Dokumentumok BALTIC FLOWER 2018_invitation Program Timetable_17.02.2018 BALTIC FLOWER 2018 Startlista Nominative start list BALTIC FLOWER 2018
Teljes cikk

Carramba Cup, Katowice (POL)

Dokumentumok 2018 Katowice, Poland Inviation Élő közvetítés Péntek Szombat Vasárnap Program program_Carramba Cup 2018 Startlista startlist_Carramba Cup 2018
Teljes cikk

Grand Prix, Moszkva (RUS)

Grand Prix, Moszkva (RUS) Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Moscow-Grand Prix_Directives-e Élő közvetítés (helyi idő szerint) SZOMBAT Moszkva (RUS) VASÁRNAP_Moszkva (RUS) Videók Bulgaria 5 hoops AA 2018 Moscow Grand Prix Bulgaria 3 balls 2 ropes AA 2018 Moscow Grand Prix Russia 5 hoops AA 2018 Moscow...
Teljes cikk

Felnőtt nemzetközi verseny, Moszkva (RUS)

Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Moscow_Senior_directives-e Élő közvetítés SZOMBAT_felnőtt nemzetközi verseny, Moszkva (RUS) VASÁRNAP_felnőtt nemzetközi verseny, Moszkva (RUS) Program Február 17. szombat   9:30 - 12:00        nemzetközi verseny (felnőtt egyéni /...
Teljes cikk

XVI. Gracia Fair Cup, Budapest (HUN)

Dokumentumok GR_2018_Itl-Events_Budapest_directives-e Program SCHEDULE_OF_THE_COMPETITION_2018FEB. Élő közvetítés (Pálhegyi Dániel) XVI. International Gracia Fair Cup_online_PÉNTEK XVI. International Gracia Fair...
Teljes cikk

International Valentine UKS Energia, Imielin (POL)

I International Valentine Tournament UKS „ENERGIA” Imielin 16-17.02.2018, Imielin, Poland „I International Valentine Tournament”  organised by: UKS ENERGIA Imielin from 16-17 February 2018. PLACE OF THE COMPETITION : Poland, Imielin ul. Sapety 8a – Sports Hall Imielin START PAYMENTS...
Teljes cikk

Miss Valentine, Tartu (EST)

Dokumentumok non FIG pre juniors-GR_2018_Itl-Events_Tartu_directives GR_2018_Itl-Events_Tartu_directives-e Promo Miss Valentine 2018_Tartu_promo Élő közvetítés edzés_online_szerda (HUN / 16:00-16:15 és 17:00 - 17:15) Miss Valentine 2018_online_Csütörtök Miss Valentine 2018_online_Péntek Miss...
Teljes cikk

Junior nemzetközi verseny, Moszkva (RUS)

Dokumentumok RG_2018_Itl-Events_Moscow_Junior_Directives-e Program (helyi idő szerint) Február 15. csütörtök 20:00 - 23:00        nemzetközi verseny (junior team) Startlista startlista_IT_junior_Moszkva (RUS) Eredmények results1_IT junior_Moszkva 2018
Teljes cikk

YOG Kvalifikáció, Moszkva (RUS)

YOG Kvalifikáció, Moszkva (RUS) Dokumentumok 2018 - Invitation YOG Directives_RG-Qualification-YOG_Moscow_2018 Nevezések 2018 INS GR YOG_update 13.02_16h Időpont 2018. február 14. Pódiumedzés beosztás / YOG 2018 kvalifikáció Borda Korinna (HUN) 8:08 - 10:40 2018. február 15. (magyar idő...
Teljes cikk

Оlympia 74 Cup, Szófia (BUL)

Élő közvetítés Оlympia 74 Cup, Szófia (BUL) Program Day I 08:30 – Start of the competition 08:30 -10: 00 - B category 2009, 2008 - /23 gymnasts / 10:00 -10: 40 - 1st routine group and 2nd routine 10:40 - 12.10 – B category 2007, 2006 - /24 gymnasts / Opening ceremony - 15 min /minimum of one...
Teljes cikk

Kuldne Karikas, Tallin (EST)

Dokumentumok KULDNE-KARIKAS-2018-directives-ENG Program KULDNE KARIKAS TIMETABLE new 01.02.2018 Startlista Kuldne Karikas 2018_all_Rotations_updated_31.01.2018 Eredmények result_Junior 2003A result_Junior 2004A result_Junior 2005A result_Senior A(2002-...)
Teljes cikk